BG EN

Пътят към Дивдядово се разцепи

Животът днес

Пътят към Дивдядово се разцепи

11047
на 17.04.2015
Пътят към Дивдядово се разцепи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Свлачището по пътя към кв. „Дивдядово” се активизира за пореден път. По асфалта зейнаха било еднометрови цепнатини само десет дни след като последните пропуквания бяха запълнени временно с инертни материали.

препоръчано

Днес кметът Красимир Костов и зам.-кметът Иван Йонков ще дадат пресконференция по проблемите на свлачището и предприеманите мерки за укрепването му.

Topnovini.bg  припомня, че Междуведомствената комисия за възстановяване и подпомагане към Министерския съвет отпусна пари за укрепване на свлачището.

Договорът, който община Шумен сключи през есента на миналата година, с консорциум „Хидро-Алианс“-Варна, е на стойност 3.621 млн. лв.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК