ГОРЕЩО
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Единственият затворен път в областта е Асеновград-Кърджали. Това съобщи Петър Попов, директор на Областно пътно управление – Пловдив, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
По думите му, обстановката на този път е изключително тежка, тъй като има много сняг. На място работи роторен снегорин, с който екипите се опитват да пробият. Не се знае кога точно ще бъде отворен пътят Асеновград - Кърджали, каза още Попов.
По думите му, навсякъде другаде зимната обстановка не създава проблеми по пътищата. Няма затруднения на движението в пловдивския участък от АМ „Тракия”. Всички пътища в областта са проходими при зимни условия.
свързани новини
Пътят Брезник-София е затворен
7966
на 08.03.2015
Трима души са задържани при спецоперация на полицията в Севлиево
6724
преди 6 часа
БУРЯ ВЪВ ВАРНА: Пороен дъжд потопи морската столица
10536
преди 9 часа
Две жени са в болница силната буря в Ямбол
12001
преди 10 часа


