ГОРЕЩО
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Няма да има драма с имунитета на Ангел Георгиев. Депутатът от "Възраждане" се отказва от него
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
Инциденти
Работник пострада тежко в депо за отпадъци край Благоевград, бере душа в "Пирогов"
15242
на 02.11.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работник пострада тежко в регионалното депо за отпадъци край благоевградското село Бучино. Той е бил затиснат от двигател, който паднал върху него по време на пренасяне на машината с кран. По информация на негови колеги, са се скъсали болтовете, с които е бил закрепен товарът.
препоръчано
Пострадалият е мъж на 65 години и е транспортиран към болница "Пирогов" с опасност за живота, съобщи БНР.
Инспекцията по труда и полицията са започнали разследване на инцидента, като е назначена пълна проверка на фирмата-оператор на регионалното депо.
Работник пострада, притиснат от трактор в Силистренско
8389
на 27.03.2023
Работник пострада при трудова злополука в Разградско
11758
на 23.02.2023


