BG EN

Работник се преби от скеле в село Татарево, нямал договор

Инциденти

Работник се преби от скеле в село Татарево, нямал договор

8632
на 01.11.2022
Работник се преби от скеле в село Татарево, нямал договор
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Работник на 44 г. е паднал от строително скеле в центъра на хасковското село Татарево, община Минерални бани, съобщиха от полицията.

препоръчано

На мястото пристигнали патрули и линейка. Мъжът, който е турски гражданин, полетял към земята от 2.5 метра височина.

Униформените констатирали, че работникът бил нает без договор от собственика на ремонтирания обект.

“Пострадалият  бил контактен, но не можел да се изправи. Откаран е за лечение в МБАЛ - Хасково. По случая е образувано досъдебно производство“, коментираха от ОДМВР под Кенана, пише "Хасковска Марица“ за случката.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК