ГОРЕЩО
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работници във френски петролни заводи обявиха стачка с искане за по-високи заплати, предаде ИТАР-ТАСС. Синдикалната акция засегна пет от деветте предприятия, функциониращи на територията на страната.
препоръчано
Преговорите между представителите на синдикатите и работодателите от компанията Total засега не водят до резултати и активистите планират да продължат стачката.
"Преговори за заплатите се проведоха в петък и завършиха с предложение, което не удовлетвори работниците с оглед на това, че компанията в момента демонстрира добри резултати”, коментира ръководителят на синдикалния съюз в Total Ерик Селини.
Белгия обмисля да построи плаващ затвор
1082
преди 6 минути
Турското разузнаване арестува двама души за шпионаж в полза на Израел
6010
преди 7 часа


