ГОРЕЩО
Съдът в Кочани отново отказа на Ива Михайлова лечение в България - МВнР с остра с позиция
ГОРЕЩО ПРОУЧВАНЕ! Шефът на "Галъп": Правителството е с положителен рейтинг, а рейтингът на Радев се припокрива с него
И президентът Илияна Йотова изпрати по последния му път писателя Димитър Шумналиев (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
„На фона на недостойния спор между БСП, ГЕРБ и Бареков: Острата фаза на кешовата криза с банките беше преодоляна благодарение на българските дребни и средни вложители. Хората с няколко хиляди лева спестявания. Те поеха риск и направиха избор. И за пореден път доказаха, че не всеки народ си заслужава управлението.” Това написа във Фейсбук председателят на ДСБ Радан Кънев.
препоръчано
„Българските граждани не заслужават това управление. Заслужават оставка и нова, реформаторска власт. За да не им се налагат отново подобни дилеми - да рискуват спестяванията си или да съсипят банките си”, коментира още Кънев.


