BG EN

Радан Кънев отиде в Русе за лекция - студентите заспаха на нея (СНИМКА)

ГОРЕЩО
ГОРЕЩО

Радан Кънев отиде в Русе за лекция - студентите заспаха на нея (СНИМКА)

97510
на 03.04.2024
Радан Кънев отиде в Русе за лекция - студентите заспаха на нея (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Евродепутатът Радан Кънев, избран от листата на "Демократична България", се разходи изненадващо в навечерието на изборите до Русе, за да изнесе лекция в Русенския университет за бъдещето на българската индустрия в контекста на зелените политики на Европейския съюз.

препоръчано

Темата се оказала не толкова интересна и на лекцията са присъствали едва десетима възпитаници на учебното заведение.

Трима от тях дори се пренесли в царството на Моисей, докато слушат медения глас на европейския депутат, предаде сайтът "Anons.bg".

За да не е празна залата на скамейките седнали и няколко преподаватели, както и най-изявеният кадър на ДСБ в града - областният управител Данаил Ковачев.

Преди това Кънев се срещнал с ректора на Русенския университет проф. д-р Пламен Кангалов. Двамата обсъдили възможностите за сътрудничество, както и бъдещето развитие на ВУЗ-а.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (НА ЖИВО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК