ГОРЕЩО
Lockheed Martin завърши производството на българските изтребители F-16 Block 70
ГРЪМ В РАЯ! Човек на Радев заговори, че президентът може изобщо да не прави партия
ИЗЛОВИХА ГО: Ген. Наско нагло паркира малкото си БМВ-нце, "бетонира" се с депутатския си пропуск (СНИМКА)
Европейският център за транспортни политики с писма до посолствата на Франция и Германия заради намеса в българската съдебна система
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на ДСБ и колидер на Реформаторския блок Радан Кънев е доволен от информациите, че НАП е наложила запор на сделката за БТК и „Дунарит”.
препоръчано
„Поздравявам МФ и НАП за тази точна и навременна реакция на институциите на искането на ПГ на Реформаторския блок.
В кризисни ситуации трябва да търсим смели решения в национален интерес, а не да гледаме безпомощно”, написа Кънев във „Фейсбук”.
Радан Кънев иска смяна на ръководството на НАП
10105
на 27.03.2015


