ГОРЕЩО
НОВО 20: бТВ отрече Цънцарова да е уволнена
МРЕЖАТА ГЪРМИ за уволнението на Цънцарова: Браво, бТВ! Мария е партиен журналист на ППДБ
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
Деница Сачева поиска шефовете на БТВ да кажат наистина ли Цънцарова е уволнена и защо
ГОРЕЩА ТЕМА! Депутатите от ДПС-Ново начало поискаха твърди мерки от институциите срещу спекулантите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лъжа е, че протестите срещу властта сега не засягат бедните хора. Това каза председателят на ДСБ Радан Кънев пред БНТ. Той бе включен наживо от дебата за бюджета, който Реформаторският блок организира тази сутрин пред парламента. Според Кънев всъщност обслужването на олигархията и енергийната мафия засяга всички и прави беден целия народ. Затова и хората не трябвало да разбират накриво, че протестите са за заможните.
препоръчано
„Аз съм на протест още от втората минута, след която научих за назначението на Делян Пеевски. Тогава пуснах коментар в социалната мрежа“, обясни Кънев.
Всички от Реформаторския блок ходим на демонстрациите срещу властта, каза още наследникът на Иван Костов.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Пуснаха срещу 5 бона бившия директор на 138-о училище
4919
преди 19 минути
НОВО 20: бТВ отрече Цънцарова да е уволнена
30355
преди 48 минути
ИЗВЪНРЕДНО! Съдът отмени избора на Весела Лечева за председател на БОК
83102
преди 2 часа


