ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петата в световната ранглиста Ангешка Радванска се класира безпроблемно за полуфиналите на тенис турнира в Шензен, Китай с награден фонд 426 750 долара.
препоръчано
Поставената под номер 1 в схемата победи с 6-3, 6-2 представителката на домакините Кианг Ванг. В спор за място на финала Радванска ще срещне победителката от двубоя между Катерина Синякова и Анна-Лена Фридзам. В друг двубой от четвъртфиналите канадката Южени Бушар загуби от унгарката Тимеа Бабош с 4-6, 4-6.
Радванска триумфира в Тайланд
6683
на 01.01.2016


