ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Валентин Радев получи „Златен скункс“ от Боби Ваклинов, заради неадекватните действия на МВР по случая с издирването на двамата избягали затворници от Централния софийски затвор.
препоръчано
Тази сутрин, репортерът на „Господари на ефира” посети кабинета на Министъра на вътрешните работи, за да му предаде статуетката, а вътре го очакваше цялото професионално ръководство на силовото министерство.
Поводът, който предизвика подигравки по адрес на МВР, е, че единият избягал затворник – Владимир Пелов, бе убит при престрелка в центъра на Ботевград, въпреки сигналите, че известно време се е укривал в родния си град.


