BG EN

Радев свиква утре отговорните за изборите на 2 октомври

Политика

Радев свиква утре отговорните за изборите на 2 октомври

8968
на 08.08.2022
Радев свиква утре отговорните за изборите на 2 октомври
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът Румен Радев ще приеме на работна среща представители на институциите, отговорни за подготовката и провеждането на предстоящите на 2 октомври предсрочни парламентарни избори.

препоръчано

Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

Срещата ще се проведе на 9 август (вторник) от 10:00 часа на „Дондуков“ 2.

В работната среща ще участват председателят на Централната избирателна комисия Камелия Нейкова, служебният заместник министър-председател по обществения ред и сигурност и служебен министър на вътрешните работи Иван Демерджиев, служебният заместник министър-председател по икономическите политики и служебен министър на транспорта и съобщенията Христо Алексиев, министърът на външните работи Николай Милков, както и представители на Министерството на електронното управление, Главна дирекция „ГРАО“ в Министерството на регионалното развитие и благоустройството и на „Информационно обслужване“ АД.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК