Ради Цонев отново бележи за Лече

ХИТ СПОРТ

7458
на 23.12.2016

Юношата на Левски Радослав Цонев за пореден път показа, че се намира в отлична форма. Той отбеляза един от головете за Лече при равенството 3:3 срещу Монополи в среща от 20-ия кръг на италианската Лега Про - група "С". Цонев откри резултата в 30-ата минута с третото си попадение през сезона. Той стреля силно от границата на наказателното поле, топката рикошира в противников защитник и стана неспасяема за стража на гостите Мирарко.

Лече водеше до 84-ата минута, но Алесандро Гато донесе точката на гостите. Ради Цонев игра цял мач за бившия тим на Валери Божинов, а Антонио Вутов се появи като резерва малко преди края. Срещата на "Виа дел Маре" беше изгледана от малко над 9000 зрители.

В друг мач от кръга Юве Стабия на Живко Атанасов разгроми с 4:0 Катания и събра 40 точки, колкото има и Лече. Двата отбора делят второто място в класирането, а начело е Матера с 42 точки.

Спортал

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)