ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Радина Кърджилова бе посочена от колегите си в Театъра на българската армия като най-добра актриса. Тя получи наградата „МаксиМ” 2014 за ролята си на Поли в спектакъла „Бандитска опера”.
препоръчано
Това са призове, с които работещите в храма на Мелпомена оценяват колегите си. Красавицата прие медала и грамотата си облечена с тениска и дънки.
Тя благодари не само на хората, с които всяка вечер е на сцената, а и на своите приятели – третокурсниците по актьорско майсторство, ръководени от Атанас Атанасов.


