ГОРЕЩО
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ИЗПРЕВАРВАЩО В ПИК! Един от ръководителите на "България Може": Радев е казал на Кузман Илиев, че ще е мандатоносител
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С поднасяне на венци и цветя и презентация ще бъдат отбелязани 138 години от Освобождението на град Радомир на 14 януари. Организатори на честването са Община Радомир, Общинският исторически музей и клуб „Историк" в ТПГ „Н. Й. Вапцаров".
препоръчано
Младите историци ще представят в МКИЦ „Европа" мултимедийна презентация под надслов ,,Млади опълченци, венчайте България с лаврови венци!".
Цветя на признателност ще бъдат поднесени на паметниците на знаменосеца на Самарското знаме Никола Корчев, възрожденския поборник архимандрит Зиновий Поппетров и на паметната плоча на Опълченците от Радомирско.
свързани новини
Заплатите на съветниците в Радомир на съд
4858
на 29.12.2015
Мъж от Перник преби племенника си с метална тръба
199
преди 1 минута
Два нови случая на заразени със СПИН в Кърджали
1776
преди 11 минути
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
28148
преди 21 минути
Осъдиха на 19 години затвор мъж, удушил 16-годишно момиче в Луковит
4838
преди 41 минути


