Радослав Димитров и Христо Златински играха при драматична победа на Университатя

5045
на 06.04.2017

Българите Радослав Димитров и Христо Златински бяха титуляри за Университатя (Крайова) при драматичната победа с 1:0 като гост срещу Виторул (Констанца) в среща от плейофите в румънското първенство. Димитров и Златински останаха на терена през всичките 90 минути на двубоя.

Голът на победата падна във втората минута на добавеното време и беше дело на Александру Матею. Университатя има актив от 27 точки на четвъртата позиция във временното класиране, докато лидерът Виторул е с 33 точки след днешната среща.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете