Радослав Кирилов вкара два гола за италианския „Кремонезе”

5535
на 24.01.2015

Бившият младежки национал на България Радослав Кирилов вкара два гола при равенството 2:2 на Кремонезе като гост Ренате в мач от 22-ия кръг на италианската трета дивизия.
Кирилов се разписа в 24-ата и в 73-ата минута и вече има четири попадения за сезона.
Домакините стигнаха да равенството от дузпа чрез Игор Радреца две минути преди края.
Кремонезе е 11-и в класирането в група "А" на Лега Про с 29 точки. Лидер е Басано Виртус с 41 точки.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)