Радост за "сините"

11268
на 15.09.2019
Радост за сините

Левски постигна победа с 3:0 над Черно море в среща от 9-ия кръг на efbet Лига, която се игра на "Герена".

След този мач "сините" са втори в класирането с актив от 20 точки и са на точка зад лидера в таблицата към момента Лудогорец.

Станислав Иванов откри за домакините в 21-ата минута, а Паулиньо се разписа десет минути след това и удвои аванса им.

За класическия резултат точен бе Робърта в 35-ата минута.

Два гола пък бяха отменени на гостите.

И попадение на домакините бе отменено в 63-ата минута.

В 21-ата минута двамата дебютанти в състава на Черно море Актау и Митрович не се разбраха за една топка и бранителят попречи на вратаря да я улови. При опита си да я изчисти обаче тя се отби в крака на Иванов и така Левски стигна до аванс.

Точно десет минути след това преднината на домакините бе удвоена. Паулиньо бе точен от 5-6 метра, след като бе намерен от Горанов.

В 35-ата минута Робърта направи резултата класически за домакините.

С хубав удар той прати топката в мрежата, акцентира "Гол".

ЛЕВСКИ - ЧЕРНО МОРЕ 3:0