Радостна вест за феновете на Барса! Меси започна да бележи и при Куман

15004
на 17.09.2020

Free Bet Бонус за специалистите в Спортните Залози на efbet.com (18+)

Лионел Меси се отчете с два гола за Барселона при победата с 3:1 над Жирона в контрола.

Мачът беше втора проверка за Барса преди началото на сезона и в нея Меси отбеляза първите си голове при новия треньор Роналд Куман.

Резултатът беше открит от завърналия се в отбора Филипе Коутиньо, след като "блаугранас" направиха класна комбинация, в която участваха Антоан Гризман, Меси и Тринкао.

Самият Меси покачи на 2:0 точно преди почивката със страхотен удар с десния крак от позиция извън наказателното поле, като му помогна и гредата.

Жирона върна едно попадение в началото на второто полувреме, но малко по-късно Меси фиксира крайното 3:1 с шут от границата на пеналта и рикошет в бранител.

Не след дълго Куман смени почти целия състав на Барселона, включително и голямата звезда.

Барса открива новия сезон в Ла Лига на 27 септември срещу Виляреал.

ПИК TV! Кирил Петков си държи на избори 2 в 1 - отряза Борисов за регулаторите (ВИДЕО) ПИК TV! Кирил Петков си държи на избори 2 в 1 - отряза Борисов за регулаторите (ВИДЕО)