ГОРЕЩО
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вчера малко преди полунощ чрез телефон 112 в дежурната част на полицията във Видин е получен сигнал от диспечер на частна охранителна фирма за взломен обект, охраняван със СОТ – заведение на булевар ”Панония”.
препоръчано
При огледа на местопрестъплението е установено, че неизвестeн апаш изкривили входната алуминиева врата проникнал в помещението. Бандитът задигнал около 89 лева от метална кутия зад бар плота.
По случая работи районното полицейско управление във Видин, образувано е досъдебно производство, пише Трибали.
свързани новини
Мъж отиде да ползва тоалетна и ограби заведение
6120
на 04.05.2015
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
20937
преди 1 часа
Мъж заплаши четирима души с пистолет в Попово
13215
преди 9 часа
Задържаха 38-годишен мъж за блудство с 8-годишно момиче
12241
преди 11 часа


