BG EN

Разбиха канал за кражба и пласиране на диаманти

Америка

Разбиха канал за кражба и пласиране на диаманти

6780
на 06.04.2017
Разбиха канал за кражба и пласиране на диаманти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

10 заподозряни са задържани във връзка с измама на стойност 10 млн. долара, простираща се от Ню Йорк и Лас Вегас, чак до Индия, предаде БГНЕС.

препоръчано

Според властите престъпниците са "отмъкнали" под носа на бижутери непроследими диаманти, представяйки им подправени документи и фалшиви чекове. След това измамниците са разпродали скъпоценните камъни за над 9 млн. долара на трети лица.

Сред потърпевшите от измамната схема са един нюйоркски търговец на бижута, който се е простил с 2,4 млн. долара, един от Лас Вегас и още четирима от Мумбай, които са загубили повече от общо 7,5 млн. долара.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК