ГОРЕЩО
НА ХОД Е ПРЕЗИДЕНТЪТ: Един от тях ще е! Ето я петорката, от която Йотова ще избере новия служебен премиер
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: ГЕРБ и ДПС се мобилизират, без да влизат в диалог с Радев. Той прави еднолична партия, това е опасно (ВИДЕО)
ВРАЧКА! Настимир Ананиев ПРЕДРЕЧЕ КРАХ на изборите за опълченците от Ларгото и разкри каква оферта е получил от ПП
Борисов се срещна с Манфред Вебер в Загреб, каза му какво е постигнал кабинетът "Желязков"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Перник разби нарколаборатория, съобщават местните власти. Униформените нахлули в къща в с. Друган, където открили множесто химически прибори, вещества и прекурсори за производство на наркотици.
препоръчано
Установено е, че субстанциите са получени вследствие на химически процес, който при направен полеви наркотест, реагирал на амфетамин.
Полицията е иззела и 50 килограма вещество за производство на амфетамин и субстанция от същия наркотик. Сградите са собственост на 45-годишната жена и 38-годишния Л.Л., съпричастен към производствения процес.
Ченгетата от СДВР прибраха трима за кражби на коли
11811
преди 12 часа
Закопчаха сводник, принуждавал 20-годишно момиче да проституира
16161
преди 12 часа
Хванаха на „Лесово“ камион с мебели, пълен с контрабандни цигари
11032
преди 13 часа
Три опита за разплащане с фалшиво евро са регистрирани в Плевенско
10025
преди 14 часа


