ГОРЕЩО
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гранични полицаи от Русе разбиха оранжерия за канабис. В имот в русенското село Щръклево те установили оранжерия с грижливо отглеждани 38 зелени растения, които при извършения полеви наркотест реагирали положително на канабис.
препоръчано
На същия адрес са открити и иззети приспособления за сушене и обработка на наркотичните растения, електронна везна и други вещи и предмети, имащи отношение към досъдебното производство.
В ГПУ – Русе е задържана 60-годишната собственичка на имота и 61-годишен мъж от селото. Работата по случая продължава, разследването се осъществява под ръководството на окръжната прокуратура.




Закопчаха мъж, опитал да погълне дрога пред полицаи в Етрополе
6990
преди 13 часа
Пироман запали къщата на възрастна жена с коктейл "Молотов"
8587
преди 14 часа
Заловиха апаш, пребил мъж за 20 лева на автобусна спирка
8323
преди 14 часа


