BG EN

Разбиха офис на "Атака" и задигнаха компютър с лични данни на партията

ЧАС ПИК

Разбиха офис на "Атака" и задигнаха компютър с лични данни на партията

5428
на 26.07.2013
Разбиха офис на Атака и задигнаха компютър с лични данни на партията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Неизвестни бандити са разбили офис на "Атака" в Кюстендил. Задигнат е компютър. Проникнато е с подбран или подправен ключ, смятат от полицията. В паметта на компютъра е имало лични данни на членове и симпатизанти на партията, участници в секционни комисии, разкри общинският координатор Владислав Лехчански.Кражбата е станала сряда срещу четвъртък или тази нощ, като в офиса последно е влизал Лехчански в сряда. От помещението имат ключ той и още двама души.

"Хората работещи в кафенето до офиса не са виждали да влиза никой през деня. Крадците са отключили не само вратата от нашия офис, но и външната врата, която води към заведението и партийния офис на ДСБ", коментира Лехчански.


препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК