BG EN

Разбиха църква за 10 лева

Крими

Разбиха църква за 10 лева

4085
на 12.11.2012
Разбиха църква за 10 лева
Неизвестни апаши са атакували църква в санданското село Катунци навръх празника на Свети Мина. Служителят в храма забелязал, че една от портите е разбита. Сигнал за кражбата е подаден около 08.30 часа в местния полицейски участък. Пристигналата на място дежурна група е установила, че в храма е проникнато, след като е разбит металният катинар на странична врата. От дървен пангар, където се продават свещи, е извършена кражба на монети на обща стойност около 10 лева. По случая е образувано досъдебно производство. Уведомена е Районна прокуратура-Сандански. Това е втори подобен случай в региона. Нагли крадци обраха храма „Вси светии” в санданското село Зорница на Димитровден. Неканените гости отмъкнаха 500 лева от дървен шкаф.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК