ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ивана посещава личната си фризьорка всеки ден.
препоръчано
Певицата е известна със суетата си и държи гривата й винаги да изглежда добре оформена и лъскава. Тя сама признава, че не може да си позволи да ходи рошава или с някой бял косъм, пише столичен ежедневник.
Поради тази причина любимката на народа не пестяла пари за фризьор и често оставяла баснословни суми при своята коафьорка. От приближението й издават, че на месец изпълнителката на хита „Като на 17“ оставяла по 3-4 бона в салона за красота.


