ГОРЕЩО
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бранителят Димитриос Хантакиас вече не е част от Черно море. Защитникът разтрогна договора си с “моряците” и ще продължи своята кариера в друг клуб.
Хантакиас пристигна в Черно море през лятото на 2019 година. По време на престоя си на “Тича” гръцкият футболист записа 22 мача за първенство, в които отбеляза и един гол.
Ръководството, щабът и футболистите на Черно море пожелават успехи на Димитриос Хантакиас занапред, гласи информация на официалния сайт на "Черно море".
препоръчано
свързани новини
"ДА" между Черно море и Георги Георгиев
17800
на 06.08.2020
Васил Драголов: Берое е много зле
8956
преди 10 часа
Гръцки гранд събира роден национал и звезда на Лудогорец
13702
на 14.03.2026
ПАОК в еуфория заради Десподов
16801
на 14.03.2026


