BG EN

Раздяла между Шевченко и Украйна

Световен футбол

Раздяла между Шевченко и Украйна

9253
на 02.08.2021
Раздяла между Шевченко и Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Андрий Шевченко изненадващо обяви, че напуска поста си на национален селекционер на Украйна. Това той направи с публикация в социалните мрежи.

препоръчано

“Днес моят договор с Украинската футболна асоциация приключи. Прекарах пет години с националния отбор. Усърдната работа доказа, че сме способни да играем модерен футбол. Благодарен съм на президента и на управителния съвет на УФА за възможността да работя с украинския национален тим. Благодаря на всеки играч и на всеки човек, които помогнаха и бяха част от отбора. Големи благодарности към всички фенове за техните подкрепа и критики. Заедно ние успяхме да покажем, че нашият футбол може да бъде конкурентоспособен, продуктивен и вълнуващ. С вяра в Украйна”, написа Шевченко.

Легендарният нападател на Милан водеше украинския национален тим в продължение на 5 години, което е рекорд за страната. През този период той постигна 25 победи, 13 равенства и 14 загуби в 52 мача, като изведе отбора до исторически първи четвъртфинал на европейско първенство, което се случи по-рано това лято.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК