BG EN

Разкритие: Бившият шеф на "Фокс нюз" шпионирал враговете си с пари на канала

СВЕТЪТ ДНЕС

Разкритие: Бившият шеф на "Фокс нюз" шпионирал враговете си с пари на канала

7068
на 09.08.2016
Разкритие: Бившият шеф на Фокс нюз шпионирал враговете си с пари на канала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подалият оставка в края на юли след шумен скандал изпълнителен директор на „Фокс нюз“ Роджър Ейлс е използвал парите на тв канала за шпиониране на свои лични врагове и критично настроени към него журналисти, съобщи Си Ен Ен.

препоръчано

Обвиненията са отправени от журналиста и публицист Гейбриъл Шерман, който е постоянен сътрудник на списание „Ню йорк“. Той твърди, че Ейлс е използвал пари на „Фокс нюз“, за да плаща за частни детективи и технически средства за следене на свои врагове и журналисти, писали критики срещу него.

Ейлс бе принуден да подаде оставка, след като две от неговите сътруднички - Гретчън Карлсон и Мегън Кели, подадоха иск в съда срещу него за сексуални посегателства.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК