BG EN

Разкриха два жестоки грабежа в Плевен

Крими

Разкриха два жестоки грабежа в Плевен

7326
на 22.02.2016
Разкриха два жестоки грабежа в Плевен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Два жестоки грабежа разкриха криминалистите от ОДМВР - Плевен, съобщиха от полицейския пресцентър. Извършителите са установени и заловени в срок, предадени на правораздавателните органи.

препоръчано

Около 10 часа вечерта на 19 февруари, 59-годишна жена бе нападната в дома си в село Петърница от трима. Бандитите нахлули през счупен от тях прозорец и повалили жената върху легло. След като я пребили с твърд предмет, започнали да я душат с възглавница, за да каже къде са парите. Пострадалата дала 60 лева, дебитна карта, паспорт и мобилен телефон. След проведено разследване стана ясно, че извършителите са две момчета по на 16 години, от Тетевен и Петърница, и един на 14 г. Откраднатите вещи са намерени у тях.

При другия случай, 77-годишна жена бе малтретирана и облепена с тиксо, при обир в жилището й в Плевен. Бандитите проникнали през незаключена врата и след заплахи отнели 300 лева от жертвата. Този път нападателите са двама плевенчани - на 34 и 18 години. Работата по случая продължава.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК