ГОРЕЩО
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Станимир Стоилов прави фурор с Гьозтепе в Турция. Мъри нареди пет поредни победи с измирския клуб, но допусна поражение в последния мач при гостуването на Бодрумспор.
препоръчано
Целта пред "Гьоз-Гьоз" е промоция в Суперлигата, поради което отборът ще бъде подсилен през януари.
В Турция разкриха и две от трансферните цели на Стоилов. Той иска да привлече двама футболисти от елитния Истанбул Башакшехир. Става дума за нападателя Филип Кени и халфа Даниел Алексич, предава канала в социалната мрежа X Alt Ligler.
Сенегалецът Кени има 13 мача през този сезон в елита на Турция, в които не е успял да се разпише. 24-годишният таран е още за френския Шатору и Бандърмаспор, писа "Гонг".
свързани новини
Гьозтепе на Мъри Стоилов с рекорд за сезона
14648
на 05.12.2023
Любослав Пенев се прибра в България
45748
преди 22 часа
Вече е ясно кога легендата Любо Пенев се прибира у дома
35450
на 20.01.2026
Херо взима в Ботев Пловдив крило от Лудогорец
16795
на 19.01.2026
ЦСКА e на крачка от най-голямата си перла в зимната селекция
21596
на 19.01.2026


