ГОРЕЩО
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
Питат Лена Бориславова: Не ви ли е срам да оставите Кирил Петков сам на пангара?! (ВИДЕО)
Румен Христов посочи най-вероятната дата за изборите и кой е най-подходящ за служебен премиер
НАПРЕЖЕНИЕ В ППДБ! Мирчев и Божанов контра на Асен Василев - не искат да махат от листите Лорер и Божанков. Полулидерите на ДБ скочиха и на Радев
Иван Чернев: Иновациите са огънят, който движи бизнеса, образованието и държавата напред (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катастрофата в Москва, при която автобус се блъсна в спирка на градския транспорт, е причинена от действията на друг шофьор, съобщава ТАСС, като се позовава на съобщение от министерството на транспорта, публикувано на официалната страницата на ведомството в една от социалните мрежи.
препоръчано
„По предварителна информация, ПТП с участието на автобус е станало по вина на друго транспортно средство, имащо лиценз за осъществяване на таксиметрови услуги в московска област“.


