ГОРЕЩО
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
Калин Стоянов ЗАКОВА Демерджиев с тези МНОГО НЕУДОБНИ ИСТИНИ за зловещо убития Митко от Цалапица
СЛЕД ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА ДПС: Парламентът с извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Никола Бушняков от сдружението "Левски на левскарите" направи интересно изказване по време на пресконференция в "Пресклуб България".
препоръчано
"Левски няма да играе в европейските клубни турнири и няма да генерира половината приходи, които генерирахме в последните години", заяви Бушняков пред медиите.
Той добави, че към бивши футболисти и треньори клубът от "Герена" е изчистил задълженията си благодарение на бившия изпълнителен директор Ивайло Ивков.
Той добави, че са изчистени част от задълженият на Левски към НАП, но тези към основния спонсор на клуба растат, но се очаква последните да не бъдат искани.
свързани новини
Преместили мач на Левски заради екзотична ваканция на Николай Костов
25064
на 11.12.2023
Божидар Краев отново бележи в Австралия
5683
преди 10 часа
ФИФА ще отменя екзотичното турне на България
14319
на 06.03.2026
Титуляр на ЦСКА със счупен пръст
10120
на 06.03.2026


