ГОРЕЩО
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
Николай Нанков: Гражданската енергия на протестите няма да бъде похабена. Тя е коректив. Но и ГЕРБ няма да допусне...
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протести и размирици избухнаха в Аржентина след решението на Сената да отхвърли проектозакон, легализиращ абортите.
Няма данни за пострадали хора, но полицията е арестувала седем демонстранти. След повече от 12 часа дебати аржентинските сенатори отхвърлиха предложението с разлика от 7 гласа.
препоръчано
Пред сградата на Конгреса се събраха хиляди хора, като площадът беше разделен между привърженици и противници на абортите.
Папа Франциск, който е аржентинец, определи съзнателното прекратяване на бременността като "зверство" и го сравни с нацизма.
свързани новини
Активисти протестираха във Вашингтон срещу абортите
4339
на 12.02.2017
В Ирландия поискаха либерализация на закона за абортите
8136
на 26.05.2018
Десетки хиляди заляха Париж с протести срещу абортите
7154
на 22.01.2017
Папа Франциск дава право да се опрощават абортите
6957
на 21.11.2016


