BG EN

Размирици в два затвора в Лос Анджелис

ЧАС ПИК

Размирици в два затвора в Лос Анджелис

6860
на 04.06.2015
Размирици в два затвора в Лос Анджелис
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Размирици избухнаха в два затвора в Лос Анджелис, в резултат на което бяха ранени 4-има души. В сблъсъците са участвали най-малко 80 затворници от афро-американски и латиноамерикански произход. На помощ на затворническата управа се е притекла полицията. Шосето, отделящо двата затвора, е временно затворено, съобщава РИА Новости.

препоръчано

Схватката станала в спалното помещение, като е продължила 10-ина минути. Четиримата пострадали затворници са били хоспитализирани без опасност за живота. Повече подробности от инцидента не се съобщават. Знае се само, че на място са пристигнали 59 пожарни, 5 пожарни екипа и 13 автомобила с аварийно-спасително и медицинско оборудване.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК