BG EN

Разпитват всички, имали отношения с убития Манджуков

Животът днес

Разпитват всички, имали отношения с убития Манджуков

4258
на 25.03.2014
Разпитват всички, имали отношения с убития Манджуков
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Каквото и изявление да направя в момента, в първите часове на разследването, това може да попречи. Професионалното ръководство ще даде брифинг, когато имаме готовност. Това заяви пред bTV Васил Маринов – зам.-министър на вътрешните работи, във връзка с убийството на варненския бизнесмен Борислав Манджуков, пише "24 часа".

препоръчано

Работи се по много версии, те ще бъдат проверени. Ще бъдат разпитани всички лица, които имат отношение по случая, заяви Маринов.

По принцип всяка една престъпна дейност генерира големи печалби и престъпници затова поемат риска да бъдат заловени и съдени. Всички престъпления са трудни за доказване, коментира още зам.-министърът.

Той говори и темата за бежанците. Нямам информация полицията да е била бежанци, които са поискали да се срещнат днес със Сесилия Малстрьом, която бе на посещение днес в Харманли, посочи той. По думите му 7500 са бежанците у нас към настоящия момент. Средно около 1080 лв. излиза издръжката на един бежанец, обяви Маринов.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК