ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водят се пет разследвания в Луковит за ползване на фалшиви шофьорски книжки, издадени от името на властите в Република Турция. Това съобщиха от областната дирекция на МВР в Ловеч.
препоръчано
От полицията уточниха, че на 20 октомври, при извършени оперативно-издирвателни действия, са иззели пет свидетелства за управление на моторни превозни средства. В хода на работата три лица от Луковит са привлечени като обвиняеми.
Според първоначалните данни книжките са били закупувани срещу сумата от 2500 - 3000 лева, след което са използвани пред полицейски служители при проверки на пътя.
Разследването по случая продължава.


