ГОРЕЩО
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кървав кошмар се разигра в Тексас, когато 66-годишният Стив Даниълс загина по изключително зловещ начин – нападнат от цял рояк пчели, докато коси около стара постройка. Според местни медии, „убийственият рояк“ е наброявал над 22 000 яростни пчели, които буквално обсадили тялото на мъжа и го преследвали дори в автомобила му.
Опитвайки се да избяга, Даниълс катастрофирал, а очевидци разказват за ужасяващи викове и сцена като от хорър. Колата му се врязала в двор, а по-късно той спрял да диша в линейката.
препоръчано
Съпругата му, все още в шок, споделя: „Мислех, че ми се подиграват… но той си беше отишъл.“ Пчелите били отстранени от специално повикан пчелар, пише Телеграф.
свързани новини
ТРАГЕДИЯ: Пчели убиха млада майка в крумовградско село
50005
на 10.06.2020
СЛЕД 40 ГОДИНИ: Самолетите от САЩ до Ливан литват отново
3542
преди 32 минути
Тръмп обяви нов удар по вносните лекарства с мита до 200%
5349
преди 5 часа
Тръмп одобри ядрена сделка за милиарди със Саудитска Арабия
10932
преди 8 часа


