BG EN

Рамзан Кадиров: Лидерите на мюсюлманските държави трябва да се обединят в борбата срещу тероризма

ЧАС ПИК

Рамзан Кадиров: Лидерите на мюсюлманските държави трябва да се обединят в борбата срещу тероризма

11660
на 14.11.2015
Рамзан Кадиров: Лидерите на мюсюлманските държави трябва да се обединят в борбата срещу тероризма
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерът на Чечения Рамзан Кадиров призова лидерите на арабските и мюсюлманските държави да обединят усилия в борбата си срещу международния тероризъм. Той също така допусна, че зад снощните терористични нападения в Париж стоят екстремистите от „Ислямска държава“ , предаде Regnum, цитиран от "Фокус".
„Това е терористичен интернационал, който заплашва целия свята и цялото човечество. В редиците на „Ислямска държава“ има десетки хиляди души от цял свят. Това зло трябва да си унищожи до корен. Иначе пълчища терористи, подобно на лавина ще нахлуят във всички страни и градове по света“, написа Кадиров на своята страница в социалната мрежа „Инстаграм“. 
„Друг изход освен консолидацията на всички арабски и мюсюлмански държави в борбата срещу тероризма няма“, смята Кадиров.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК