BG EN

РАНО – РАНО! БНТ водещ призна: Пуша още от ученик

ГАЛЕРИЯ ШОУ

РАНО – РАНО! БНТ водещ призна: Пуша още от ученик

11518
на 28.09.2016
РАНО – РАНО! БНТ водещ призна: Пуша още от ученик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Водещият на сутрешния блок по БНТ Иво Никодимов призна, че пуши още от ученик. Иво изпусна откровението в ефир, провокиран от темата за подрастващите и ранната употреба на наркотици сред тях.

препоръчано

Ние като деца не сме имали достъп до такива вещества. Даже още не сме пушили в тази възраст – 10, 11 години. Е, аз все пак пропуших като ученик, призна си Иво Никодимов.

Пристрастяването към вредния навик още като хлапе навярно е помогнал на журналиста да се внедри в подземните среди у нас. Както е известно, Никодимов е сред най-силните крими репортери в Националната телевизия и има сериозни разследния за мафиотския контингент.

Отскоро обаче, Иво не е "на терен", защото ръководството на Канала предпочете да го „залости” като водещ в студиото на сутрешния блок.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК