BG EN

Рап звезда сложи край на проклятието в ММА, спечели 1 млн. долара

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Рап звезда сложи край на проклятието в ММА, спечели 1 млн. долара

6617
на 05.07.2022
Рап звезда сложи край на проклятието в ММА, спечели 1 млн. долара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Световната рап звезда Дрейк сложи край на черната си серия от залози на мачове от ММА. Канадският изпълнител спечели 1 млн. долара благодарение на победата на Израел Адесаня срещу Джаред Канониър на UFC 276 в категория средна. Нигериецът спечели с единодушно съдийско решение, за да защити титлата си.

препоръчано

Дрейк, който е популярен с неточните си прогнози на мачове от ММА, се обадил на Адесаня преди срещата, за да му пожелае успех и да му каже за облога.

Според медиите, рапърът разполага с над 250 млн. долара, но в последната седмица нямаше никакъв късмет със залозите. Пресата даже заговори за проклятието на Дрейк.

Канадецът най-накрая подкрепи фаворита в мача, след като преди това загуби първо 275 000 долара залагайки на претендента Жорже Масвидал и след това 550 000 на Джъстин Гетджи.

Адесаня нямаше никакви трудности срещу Канониър и го победи, като направи 116 значими удара в тялото на противника.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК