BG EN

Расате: Проблемът в Гърмен е политически, национален и етнически

Животът днес

Расате: Проблемът в Гърмен е политически, национален и етнически

5816
на 25.05.2015
Расате: Проблемът в Гърмен е политически, национален и етнически
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Проблемът в Гърмен е политически, национален и етнически. Дори да не се признава. Това коментира Боян Расате в студиото на ТВ7.

препоръчано

По думите му България не е страната, в която се спазват правилата. В законите има достатъчно дупки, в които различни престъпници могат да лавира, каза той. Не е възможно хората в Гърмен да се справят сами и на местно ниво.

И да бяха законни къщите на циганите, нещата пак щяха да бъдат същите, коментира той.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на Възраждане и ИТН (НА ЖИВО) ПИК TV! ПАРЛАМЕНТАРНИ СКАНДАЛИ БЕЗ КРАЙ: Махленска кавга си спретнаха в зала ДАМИТЕ на "Възраждане" и ИТН (НА ЖИВО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК