BG EN

Расисти прекъснаха мач в Испания

Световен футбол

Расисти прекъснаха мач в Испания

4151
на 22.08.2016
Расисти прекъснаха мач в Испания
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двубоят от първи кръг на испанското първенство между Спортинг Хихон и Атлетик Билбао бе прекъснат за кратко заради расистки възгласи по адрес на чернокожия нападател на гостите Иняки Уилямс.

препоръчано

Арбитърът на срещата Клос Гомес прекрати срещата, след като от една от трибуните се разнесоха маймунски звуци, когато 22-годишният Иняки бе с топката.

Дикторът на стадион "Ел Молинон" призова феновете да престанат незабавно и след пауза от една минута мачът бе подновен. Спортинг Хихон спечели срещата с 2:1.

Иняки Уилямс е испански национал, роден в Билбао. Майка му е от Либерия, а баща му ганаец. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК