BG EN

Расмусен: НАТО предстои да реши въпроса за засилване на присъствието на Изток

СВЕТЪТ ДНЕС

Расмусен: НАТО предстои да реши въпроса за засилване на присъствието на Изток

2874
на 14.08.2014
Расмусен: НАТО предстои да реши въпроса за засилване на присъствието на Изток
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На срещата на върха на НАТО, която ще се състои на 4-5 септември, Алиансът предстои да реши въпросът за засилване на присъствието на Изток и повишаване на готовността на своите сили. Това заяви генералният секретар на НАТО Андерс Фог Расмусен на съмвестна пресконференция с премиера на Норвегия Ерна Сулберг, предаде ИТАР-ТАСС. 

препоръчано

„Предстои да вземем две важни решения. Едно от тях е за по-нататъшните усилия на нашите системи за колективна отбрана на Изток и видимото увеличение на нашето присъствие (в региона). На второ място трябва да осигурим повишаването на готовността ни да защитаваме членовете на организацията в случай на необходимост”, заяви Расмусен. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО) ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ново
Днес: 139
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК