ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Наводнения и свлачища в Индонезия и Източен Тимор причиниха смъртта на 76 души и оставиха без дом хиляди други. Бедствието беше предизвикано от тропическия циклон Сероя през уикенда.
препоръчано
Само в една индонезийска провинция жертвите са 55 и 40 души са безследно изчезнали. Над 400 са евакуирани.
Пострадалите и жертвите в островната държава Източен Тимор са главно в столицата Дили.
Там са евакуирани над 1 500 човека. Прогнозите за циклона са, че може да се засили и да донесе още дъждове, вълни и ветрове.
ТРАГЕДИЯ: Наводнения погубиха поне 44 души в Индонезия
3853
на 04.04.2021


