Реал (Мадрид) с грешна стъпка в шампионата на Испания

8413
на 31.12.2020

Шампионът на Испания Реал (Мадрид) завърши наравно 1:1 като гост на Елче в мач от поредния кръг на футболния шампионат на страната.

Лука Модрич даде преднина на гостите от Мадрид в 20-ата минута, но Фидел Чавес от дузпа в 52-ата минута възстанови равенството за крайното 1:1.

След третото си раевнство на сезона Реал е на второ място в класирането, като изостава с две точки от лидера Атлетико (Мадрид), който обаче е и с два мача по-малко.

Тимът на Елче е на 15-о място в класирането, но има два мача по-малко.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)