Реал (Мадрид) се класира за финала за Суперкупата на Испания

5633
на 09.01.2020

Отборът на Реал (Мадрид) се класира с лекота за финала в турнира за Суперкупата на Испания.

В двубой от полуфиналната фаза на турнир между четири тима, който ще определи носителя на трофея и се провежда в Саудитска Арабия, Реал победи Валенсия с 3:1.

Другият финалист ще определят тази вечер Барселона и Атлетико (Мадрид).

Тони Кроос откри резултата в мача в 15-ата минута, давайки преднина на Реал с гол директно от ъглов удар. Най-добрият на терена Иско удвои в 39-ата минута, а Лука Модрич с технично изпълнение в 65-ата минута направи резултата 3:0 за Реал.

Дани Парехо от дузпа в 90-ата минута оформи крайното 3:1 за Реал.

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)