Реал (Мадрид) се разправи с Леганес в мач от първенството на Испания

6381
на 31.10.2019

Отборът на Реал (Мадрид) победи с 5:0 гостуващият Леганес в мач от междинния, 11-и кръг на футболния шампионат на Испания.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Родриго в 7-ата минута откри резултата в мача, а Тони Кроос в 8-ата, Серхио Рамос от дузпа в 24-ата, Карим Бензема от дузпа в 69-ата и Лука Модрич в 90-ата минута доведоха резултата до 5:0 за Реал.

След шестия си успех от началото на кампанията Реал изостава с точка от шампиона Барселона, като двата тима имат по мач по-малко.

Резултати от мачове от междинния, 11-и кръг на футболния шампионат на Испания

Валенсия – Севиля 1:1
Реал Сосиедад – Леванте 1:2
Атлетик (Билбао) – Еспаньоал 3:0
Бетис – Селта 2:1
Реал (Мадрид)Леганес 5:0

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ Лют дебат в парламента за Ф-16. Подписали ли са робите, за да ги защитават господарите от САЩ