Реал Сосиедад и Депортиво Ла Коруня си поделиха точките

4374
на 17.01.2016

Реал Сосиедад и Депортиво Ла Коруня не успяха да се победят и завършиха 1:1 в късния мач от съботната програма на 20-ия кръг в Примера дивисион.

Гостите откриха чрез Луис Алберто в 26-ата минута, след като нападателят успя да се възползва от груба грешка на защитата на Реал Сосиедад и стреля отблизо за 1:0. Малко преди почивката Брума вкара за домакините, но попадението беше отменено.

В 74-ата домакините стигнаха до изравнителен гол, след като Прието вкара от дузпа. Домакините отново вкараха топката в мрежата на гостите, но попадението им отново беше отменено, този път заради засада.

Спортал

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден