BG EN

Ревизоро: С призиви не се решават проблемите в съдебната система

ЧАС ПИК

Ревизоро: С призиви не се решават проблемите в съдебната система

9440
на 27.01.2016
Ревизоро: С призиви не се решават проблемите в съдебната система
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Емил Димитров – Ревизоро, депутат от ПФ, заяви в кулоарите на парламента пред репортер на Нова телевизия за сутрешния блок „Здравей, България“ заяви, че с призиви не се решават проблемите в съдебната система.

препоръчано

Иначе, по думите му, всеки ден Патриотите щели да излизат с по няколко декларации. „Ако едно мнозинство не харесва главния прокурор, това означава че всеки главен прокурор няма да разследва министри и депутати. Същото важи и за ВСС. Ние можем да сменяме и да даваме вот на недоверие на изпълнителната власт, а не на съдебната. В 5 без 10 някой да се сети нещо, няма логика“, каза Ревизоро.

„Има хора, които са готови да искат чужди оставки, но няма да дадат своите, независимо колко пъти са се провалили. Смятам, че законодателната власт трябва да се разпростира в своите правомощия“, поясни Емил Димитров.

„Патриотичният фронт е изключително недоволен от работата на съдебната власт“, каза отново депутатът.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхванаха Изборния кодекс, решават как ще гласуваме на изборите. Викове и крясъци на опозицията прекъснаха заседанието (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК